APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

V Google Play pribudol indikátor, pomocou ktorého zistíte, či záujem o aplikácie rastie, resp. klesá

Nová funkcia odhaľuje trend záujmu o konkrétné aplikácie, či hry

Google postupne vylepšuje nielen samotný operačný systém Android, ale aj ďalšie služby. Jednou z nich je napríklad aj obchod s aplikáciami a hrami, Google Play. Najnovšie portál AndroidPolice upozorňuje na ďalšiu funkciu obchodu, ktorá už mimochodom pribudla aj v slovenskej mutácii. 

Google Play vám prezradí trend záujmu o aplikácie a hry

Ikona, ktorá pribudla v rámci rebríčkov aplikácií, či hier, ako môžete nižšie vidieť, má rastový, resp. klesajúci trend. Táto ikona hovorí o tom, ako rastie záujem, resp. klesá záujem o daný software naprieč obchodom. Napríklad, ako môžete vidieť pri aplikácii Microsoft Team, tak trend záujmu klesá, na druhej strane o aplikáciu Telegram rástie. 

Druhým dychom však treba dodať, že tento indikátor (zaitaľ) neponúka bližšie informácie o ohľadne posunu jedným, či druhým smerom. Rovnako spoločnosť zatiaľ neinformovala, ku akej zmene počtu stiahnutí musí dôjsť, aby bol indikátor viditeľným.

Uvítate túto novú funkciu, prípadne, ovplyvní nejakým spôsobom to, čo sťahujete? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close