APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

V aplikácii Váš telefón, s ktorou prepojíte smartfón s PC, budete mať prístup k 2000 fotografiám

Microsoft aktualizoval aplikáciu Váš telefón, ktorá prepája smartfón s počítačom. Nová verzia aplikácia ponúka prístup až k 2000 fotografiám.

Microsoft usilovne pracuje na hlbšom prepojení smartfónon s Windows počítačmi. V prvej polovici decembra minulého roka spoločnosť sprístupnila možnosť telefonovania prostredníctvom aplikácie v počítači. Najnovšia aktualizácia aplikácia ju opäť o čosi posúva dopredu.

Vishnu Nath, programový manažér spoločnosti Microsoft prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že najnovšia aktualizácia aplikácie Váš telefón rozširuje prístup k fotografiám v smartfóne. Konkrétne hovorí, že používatelia budú mať prístup k  posledným 2000 fotografiám.

Pevne veríme, že budúceho aktualizácie aplikácie prinesú hlbšie možnosti synchronizácia obsahu naprieč zariadeniami. Určite by sme ocenili napríklad možnosť synchronizácie hudby, prepojenie s cloudovýmu službami a podobne.

Your Phone
Your Phone
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

V súčasnosti aplikáciu môžete využívať napríklad za účelom prístupu k fotografiám, k správam, notifikáciám a hovorov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android Microsoft Prepojenie smartfónu s počítačom Windows 10

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close