NovinkyŠPEKULÁCIEXiaomi

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

AnTuTu testovanie pre fanúšikov smartfónov či tabletov nie je neznámym pojmom. Jedná sa z veľkej časti o platformu, ktorá vyhodnocuje výkonnosť jednotlivých zariadení na trhu na základe stoviek až tisícok testov.

Najnovšie sa v testovaní AnTuTu objavil nový smartfón od neznámej spoločnosti „Blackshark“, ktorý sa môže pochváliť high-end špecifikáciami. Napríklad jedným z aktuálne najvýkonnejších procesorov – Snapdragon 845, operačnou pamäťou 8GB a podobne. Podrobné špecifikácie si môžete pozrieť na printscreene nižšie.

Zdroj: Gizmochina

Zaujímavosťou v tomto prípade však je, že v spoločnosti Blackshark, ktorá bola založená v auguste minulého roka figuruje aj známy má čínsky výrobca spotrebnej elektroniky – Xiaomi. Na svojom profile Weibo spoločnosť uvádza, že jej zameranie je na herné smartfóny.

Už dlhšie sa špekuluje, že spoločnosť Xiaomi chcela vyzvať aktuálneho „kráľa“ herných smartfónov – spoločnosť Razer, ktorá ešte v novembri minulého roka predstavila jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu – Razer Phone.

Zdroj: Gizmochina, úvodný obrázok: Blackshark

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close