Spravodajstvo

Užívate si GDR1? Majitelia HTC sú pohoršení

Včera v poobedných hodinách vyšiel dlho očakávaný update GDR1 pre zariadenia s Windows Phone 8.1, ktorý mal priniesť viacero noviniek ako je napríklad funkcia zložiek na úvodnej obrazovke. Avšak po tejto aktualizácii viacerí majitelia HTC zariadení zostali nemilo prekvapení lebo táto aktualizácia v podstate nič nepriniesla (ak nerátame bug pri nastavovaní času kedy zamrzne telefón). Zisťovali sme sa kde sa stala chyba.

 

Pozrite si vyjadrenie Microsoftu:

„Existuje malá časť zariadení, pre ktoré nie je kompatibilná najnovšia verzia Developer Preview programu z dôvodu, že tieto telefóny potrebujú aktualizáciu od operátora alebo OEM Driver aktualizáciu. Táto aktualizácia bude dostupná až príchodom oficiálneho príchodu Windows Phone 8.1 na vaše zariadenia.“

Podľa aktuálnych zistení sa táto chyba vyskytuje ja na zariadeniach Samsungu. Vlastníte aj vy telefón od týchto výrobcov? Pokladáte takéto jednanie zo strany HTC a Samsungu za seriózne?

 

Zdroj: Microsoft.com

TIP  Vo Wi-Fi certifikácii sa objavilo zariadenie Samsung M40, ktoré bude bojovať o zákazníka v mid-range kategórii so Xiaomi a Huaweiom
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close