SpravodajstvoXiaomi

Už zajtra sa dozvieme oficiálne meno novej vlajkovej lode od Xiaomi Redmi

Oficiálne predstavenie vlajkovej lodi Xiaomi Redmi je na spadnutie. Očakáva sa, že už zajtra spoločnosť spraví oficiálne vyhlásenie týkajúce sa zariadenia. Malo by byť minimálne odhalené meno zariadenia, ak nie aj samotný smartfón. Lu Weibing, o tom informoval prostredníctvom sociálnej siete Weibo, kde zároveň dal ľuďom možnosť tipnutia si jeho mena z možností K20, X20, P20 a T20. Informoval o tom portál Gizchina.com.

Zdroj: Weibo via Gizchina.com

Pre rekapituláciu, zariadenie má ponúknuť high-end procesor v podobe Qualcomm Snapdragon 855, 48MP kameru či veľkú batériu s kapacitou 4000mAh. Nemal by chýbať ani skener odtlačkov prstov v displeji, o ktorom sa dlho polemizovalo.

Od smartfónu sa očakáva, že bude patriť medzi najvýkonnejšie smartfóny trhu. Pre zaujímavosť, len pred niekoľkými dňami CEO Redmi uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom napísal: „…celkové skóre ma desí…“. Jasne dal tak najavo, že sa máme na čo tešiť.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close