SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Už zajtra príde očakávaný build pre vaše smartfóny

Minulý týždeň, sme vás informovali o príchode nového buildu s označením 10136 pre W10 TP pre smartfóny https://windowscentrum.sk/windows-10-tp-aktualizacia/ a ak sa nič nepokazí, zajtra by mal byť dostupný pre užívateľov, ktorý si zvolili voľbu fast preview v aplikácii windows insider. Avšak má to jeden háčik, a to, že pokiaľ si budete chcieť tento build nainštalovať, budete musieť prejsť na pôvodnú verziu systému Windows 8.1 preinštalovaním pomocou windows recovery tool.

Pokiaľ si ho chcete nainštalovať z doterajšieho buildu 10080, budete si musieť ešte dlhšiu chvíľu počkať, pretože vám ho s najväčšou pravdepodobnosťou ani nezobrazí a na tejto oprave sa ešte pracuje. Je možné, že to bude trvať týždeň, možno viac, ako informoval Gabriel Aul na svojom twitteri.
build 10136

(Vďaka všetkým, ľudia ktorí sa nechcú vrátiť späť k Windows 8.1, nebudú musieť. Ideme vypustiť build 10136 do fast preview)
Poznámka: Ak sa rozhodnete pre prechod na nový build, neunáhlite sa dnes s recovery telefónu, a nechajte si to radšej na zajtra, pretože je dosť možné, že vám zajtra nainštaluje len build 10080.
Zdroj: winbeta.org, twitter.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Close
Close