SpravodajstvoXiaomi

Už o pár dní sa dočkáme novej generácie Xiaomi Huami Amazfit chytrých hodiniek. PS: prinesú revolučnú technológiu

Spoločnosť už nejaký ten piatok Huami patrí pod krídla technologického giganta Xiaomi. Táto spolupráca sa osvedčila vo viacerých prípadoch. Napríklad podľa nedávnych štatistík sa chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip stali 3. najpredávanejšími chytrými hodinkami vôbec.

Najnovšie podľa oficiálnych informácií by sme mali dočkať už o niekoľko dní, konkrétne 17. septembra novej generácie hodiniek Amazfit (3.).

Zdroj: XiaomiToday.com

Huami Amazfit 3 nebudú bežnými chytrými hodinkami

Pripravované hodinky Huami Amazfit 3 nebudú bežnými chytrými hodinkami, ktoré prejdú len „kozmetickou“ úpravou a drobnými hardwarovými úpravami. Podľa všetkého by mali byť prvými chytrými hodinkami, ktoré ponúknu monitoring arytmie v reálnom čase (pozn. redakcie: arytmia je nepravidelný tep srdca). Tieto chytré hodinky tak môžu byť užitočným prístrojom, ktorý môže mať veľmi pozitívny dopad na včasné odhalenie rôznych chorôb spojených so srdcom.

Ďalšie správy, ktoré o týchto hodinkách kolujú zákulisím hovoria, že by prídu s okruhlým ciferníkom ako tomu bolo pri predošlých generáciach. Zároveň hodinky by mali byť obohatené aj o intelegintného hlasového asistenta Xiao Ai, prostredníctvom ktorého bude možné ovládať napríklad domáce spotrebiče (z produktovej línie Mijia). Inými slovami, spoločnosť Huami Technology týmto technologickým pokrokom zaradí tieto chytré hodiny do kategórie IoT (odvodené z anglického spojenia Internet of Things. Teda ako internet vecí).

Huami Amazfit 1. generácia

Huami Amazfit 2. generácia

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: Youtube kanál C4ETech

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close