Spravodajstvo

Už budúci týždeň príde nová aktualizácia pre Windows 10 TP. Pozrite sa čo prinesie

Windows 10 Technical Preview čaká ďalšia aktualizácia, poďme sa spolu pozrieť čo prinesie.

Nastavenie prehľadných dlaždíc

V nastaveniach pribudnú nové možnosti nastavenia prehľadnosti dlaždíc ako je napríklad zdvojnásobenie farebných tém, možnosť nastavenia nízkej – strednej – vysokej prehľadnosti. Pribudnúť má aj 4. rada dlaždíc.

rozhranie_build
rozhranie_build

Úpravy systémových aplikácií

Ďalšou významnou úpravou prejde aj systémová aplikácia „Dialer“ resp. „Telefón a Kontakty“. Konečne pribudne možnosť vyhľadávanie kontaktov pomocou postupného zadávania čísiel (tak ako sme na to zvyknutí v aplikácii „Rap Dialer“). Úpravou tiež prejdú aj detaily kontaktov, ako aj celý telefóny zoznam.

dialer_build
dialer_build

Nový Word a Excel

A asi tá najočakávanejšia zmena by sa mala týkať práve kancelárskeho balíčka Office, ktorý po novom by sa mal stať podľa slov Microsoftu viac „univerzálnejšou“ aplikáciou. To čo pod tým si Microsoft predstavuje uvidíme čoskoro.

excel_build
excel_build

Poslednou novinkou, ktorá sa týka blížiaceho sa buildu je jeho rozšírenie aj pre súčasnú vlajkovú loď Lumiu 930.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close