SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Šikovný USB Hub s Ethernet výstupom, ktorý ocenia hlavne majitelia ultrabookov

Ultrabooky patria dnes medzi najžiadanejšie zariadenia z kategórie nootebookov. Sú totiž dizajnovo úplne niekde inde ako klasické notebooky a vo väčšine prípadoch sú vyrobené z prémiových materiálov. Hoci patria do kategórie drahších zariadení tak nie sú „dokonalými“, minimálne z pohľadu výstupov.

Vo väčšine prípadoch majú 1 až 2 výstupy pre USB, HDMI konektor a výstup pre nabíjanie. A práve na absenciu slotov reaguje USB HUB Waza, ktorý ponúka možnosť rozšírenia počtu výstupov pre USB o ďalšie 3 sloty a čerešničkou na torte je aj výstup Ethernet výstup s maximálnou prenosovou rýchlosťou 5Gbps, ktorý bude pravdepodobne tým najväčším lákadlom.

Zdroj: produktová fotografia

Tento USB Hub je aktuálne dostupný v e-shope Lightinthebox.com s lákavou cenovkou menej ako 14€ pričom pri doručení prostredníctvom Postal Service – Tracking vás poštovné nebude nič stáť.  

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Poisti si svoje každodenné cestovanie za volantom s touto skvelou FullHD kamerou, ktorá aktuálne stojí iba 14 eur
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close