Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Urban Drift S006 – kompaktná mestská kolobežka s ešte atraktívnejšou cenou a dojazdom 30 km

Elektrická kolobežka Urban Drift S006 už na prvý pohľad zaujme unikátnym moderným dizajnom, no i nízkou cenou.

Hľadáte ideálnu mestskú elektrickú kolobežku, ktorá by poslúžila pri každodennom dochádzaní, no zároveň ju zmestíte do auta či MHD? V mestských podmienkach však ide najmä o kompaktnosť, ktorá je pri prípadnom nosení v aute alebo v MHD kľúčová. Zároveň by však mala ponúknuť dostatočný dojazd na to, aby sa človek pohodlne dostal napríklad z domu až do práce bez nutnosti nabíjania. V našich podmienkach a v drvivej väčšine aj európskych metropol na takéto využitie bohato postačujú kolobežky s dojazdom okolo 30 km. Práve jednou z takýchto kolobežiek, ktorá zároveň stojí za pozornosť aj kvôli atraktívnej cene, je aj kolobežka Urban Drift S006

Kolobežku Urban Drift S006 nájdete v akcii na Geekbuying.com

Moderný kompaktný dizajn a vysoká bezpečnosť

Zdroj: Geekbuying

Kolobežka Urban Drift S006 už pri prvom pohľade vystupuje z radu svojim dizajnovým spracovaním. Výrobca si dal naozaj záležať na tom, aby bol dizajn kolobežky funkčný, vizuálne príťažlivý a kompaktný zároveň. Výsledkom snaženia výrobcu tak je mimoriadne kompaktná kolobežka s až 10-palcovými pneumatikami a širokou podstavou, ktorá umožňuje pohodlné státie aj pri mestskej doprave. 

urban drift s006 riadidla
Zdroj: Geekbuying

Po stránke bezpečnosti sú väčšie kolesá obrovskou výhodou, no zároveň mimoriadne zvyšujú pohodlie počas jazdy. Medzi ďalšie bezpečnostné aspekty však patria aj zabudované LED svietidlá vpredu i vzadu, ale aj kotúčová brzda vzadu a elektrická brzda vpredu. 

Čo sa elektrického pohonu týka, výrobca zvolil najlogickejšie a najpožívanejšie spojenie určené do mestských podmienok. Batéria s kapacitou 10 Ah a 350W elektromotor ponúkajú v rámci mesta ideálny dojazd cez 30 km a maximálnu rýchlosť 25 km/h. Pri dochádzaní na väčšie vzdialenosti je k dispozícii aj šikovný tempomat, vďaka ktorému nemusíte držať páčku akcelerátora počas celej jazdy. 

Kolobežku Urban Drift S006 nájdete v akcii na Geekbuying.com

Ak vás elektrická kolobežka Urban Drift S006 a jej parametre zaujali, určite neprehliadnite momentálnu akciu na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „GKB743S „ totižto môže byť kolobežka vaša už za 365,23 eur. Kolobežka je dodávaná bez ďalších poplatkov z európskeho skladu. Rýchle dodanie a vyhnutie sa ďalším doplatkom ako clo a DPH je tak zaručené. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close