Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Úplné nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 sú aktuálne dostupné za vynikajúcu cenu

Xiaomi Haylou GT1 sú nové bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú prepracované dotykové ovládanie. Cenovo patria medzi najdostupnejšie.

Do obrovského katalógu slúchadiel od spoločnosti Xiaomi sa nedávno pridali ďalšie bezdrôtové slúchadlá s názvom Haylou GT1. Slúchadlá boli svetu predstavené len pred pár týždňami a v predaji sa nachádzajú naozaj iba niekoľko dní, počas ktorých dokázali zbúrať predajné čísla tých najpredávanejších slúchadiel od Xiaomi ako Mi AirDots, či Redmi AirDots. Doposiaľ boli slúchadlá dostupné iba vo svojej domovskej Číne, no vďaka partnerskému e-shopu Cafago.com si ich môžeš zaobstarať aj ty a to za naozaj slušnú prívetivú cenu. 

Skvelú ponuku na slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 nájdeš tu

Kompaktné a štýlové

Podobne ako jej súrodenci, aj slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 sa nesú v naozaj krásnom uhladenom dizajne, ktorý môžme bezproblémovo označiť za elegantný. Slúchadlá nie sú ničím výstredné, podobne je na tom aj ich elegantné púzdro. Slúchadlá sú zároveň enormne ľahké a s váhou iba 4 gramy ani nebudete vedieť, že ich máte umiestnené priamo v ušiach. 

xiaomi haylou gt1 2_opt
Zdroj: Cafago

Odhliadnúc od krásneho dizajnu, slúchadlá disponujú viacerými vychytávkami, ktoré lákajú budúcich majiteľov. Jednou z nich je určite aj podpora najnovšieho bezdrôtového štandardu Bluetooth 5.0. Taktiež treba spomenúť vysokokvalitné 7,2 mm vysokocitlivé meniče a podporu stereo zvuku, takže si svoju hudbu vychutnáte naozaj naplno. Kvalitný zvuk si zároveň vychutnáte aj v naozaj rušných podmienkach, keďže s pokročilou technológiou potláčania zvuku DTS jednoducho nebudete počuť nič, čo by vás počas počúvania hudby mohlo rušiť. 

xiaomi haylou gt1 vodeodolnost_opt
Zdroj: Cafago

Konektivita na úrovni

Viacerých z vás určite poteší aj vodeodolnosť na úrovni IPX5, vďaka čomu sa nemusíte báť väčšej búrky. Výhodou je ale aj skvelá výdrž až 3,5 hodiny, pričom nabíjací box dokáže „uschovať“ energiu na ďalších 12 hodín prehrávania hudby. Obrovským lákadlom je aj skvelá možnosť ovládania slúchadiel, ktoré sú kompatibilné aj s operačným systémom Android aj s iOS, pričom v oboch prípadoch máte možnosť vyvolania asistenta priamo zo slúchadiel. 

Xiaomi-Haylou-GT1-ovladanie_opt
Zdroj: Cafago

Ako sme už načrtli na začiatku, slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 má aktuálne v ponuke partnerský e-shop Cafago.com, odkiaľ ich môžete mať za naozaj vynikajúcich 18,69 eur s dopravou zdarma. Pozor! Akcia platí do vypredania zásob, ktorých už nie je veľa.

Skvelú ponuku na slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 nájdeš tu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close