Spravodajstvo

Blíži sa nový update pre Windows 10 TP (mobilná verzia)

Podľa dostupných informácií sa blíži nový upadte pre Windows 10 TP (pre mobilnú verziu), indikujú to nie len slová Gabe Abul-a, ktorý pred pár dňami reagoval na otázku dostupnosti ďalšej aktualizácie Windows 10 TP prostredníctvom sociálnej siete Twitter slovami:

Dokončujeme build 10134 pre mobilné zariadenia v vnútornom ring-u (pozn. redakcie: Microsoft aktualizácia vydáva prostredníctvom ringov, ktoré predstavujú testovanie v rámci zamestnancov Microsoftu, následne pre používateľov vybraných zariadení, a neskôr aj pre ostatných používateľov Windows Insider). Build vyzerá skutočne veľmi dobre, ale má ešte drobné chyby, na ktorých pracujeme.

Ale aj podľa uniknutých fotografií nového prostredia, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Windows10_7
Náhľad Windows 10 TP
Windows10_6
Náhľad Windows 10 TP
Windows10_5
Náhľad Windows 10 TP
Windows10_4
Náhľad Windows 10 TP
Windows10_3
Náhľad Windows 10 TP
Windows10_2
Náhľad Windows 10 TP
Windows10
Náhľad Windows 10 TP

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close