Filmy a seriálySpravodajstvo

UPC zaraďuje do svojej ponuky novú slovenskú športovú stanicu. Dostupnou bude v HD kvalite. Ktorá to je?

UPC oznamuje, že pridáva do zoznamu staníc nový športový kanál.

Spoločnosť UPC patrí v súčasnosti nielen medzi najväčších poskytovateľov pevného internetu, ale rovnako je aj jedným z väčších sprostredkovateľov televíznych staníc. UPC najnovšie hlási, že rozširuje ponuku o ďalšiu stanicu, ktorá sa primárne venuje športu. Ktorá to bude?

UPC pridáva do ponuky Joj Šport

Joj Šport je jednou z najmladších televíznych staníc pôsobiacich na našom trhu, ktorá už asi ako tušíte, patrí pod krídla televízie Joj. Ide o stanicu, ktorá ponúka najmä slovenský šport, ale i najsledovanejšie medzinárodné a svetové športové turnaje a ďalšie súťaže.

UPC v rámci publikovanej tlačovej správy uvádza, že divákom prostredníctvom Joj Šport, sprostredkuje takmer 800 zápasov z domácich ligových súčastí ako aj množstvo ďalších živých prenosov.  Spoločnosť rovnako prezrádza, že stanica bude dostupnou už od základného balíka Klasik, či mobilnej televízie Horizon Go.

„Zákazníci nájdu JOJ ŠPORT v ponuke digitálnej káblovej televízie už od základného balíčka Klasik (kanálová pozícia č. 15, frekvencia 386 Mhz), ako aj v ponuke mobilnej televízie Horizon GO. Po tomto rozšírení zákazníci spoločnosti UPC nájdu v televíznej ponuke už viac než 180 staníc, z toho až 103 v HD kvalite.“ uvádza spoločnosť prostredníctvom tlačovej správy.

Oceníte nový prírastok medzi televíziami v ponuke spoločnosti UPC? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close