Spravodajstvo

UPC rozširuje pokrytie 1Gb/s internetu naprieč viacerými časťami Slovenska. Týka sa to aj vás?

V Leviciach, Prešove, Trnave, ale aj v ďalších lokalitách UPC začalo ponúkať 1Gb/s internet.

Zatiaľ, čo takto mesiac dozadu UPC plnilo plátky médií v súvislosti s výpadkom internetu a neskôr s odškodnením zákazníkov, ktoré v mnohých vyvolalo rozpačité pocity, tak tentokrát môžeme hovoriť o správach, ktoré viacerých z nás potešia. 

1Gb/s internet je realitou v ďalších častiach Slovenska

Dôvodom je, že spoločnosť UPC rozširuje ponuku 1Gb/s internetu v ďalších častiach Slovenska. Ide pritom o viacero väčších miest naprieč viacerými regiónmi našej krajiny. UPC v súvislosti s touto témou v publikovanej tlačovej správe píše:

„Kozmickú rýchlosť internetu, ktorá prináša nové možnosti virtuálnej zábavy, môžu oddnes využívať aj domácnosti v Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Leviciach, Sliači, Veľkom Šariši, Haniske, Petrovanoch, Kendiciach a Ľuboticiach.“

Spoločnosť ďalej dodáva, že aktuálne vďaka tomuto rozšíreniu poskytovania 1GB/s internetu, je táto rýchlosť dostupná už pre 297-tisíc domácnosti. Ide tak o takmer polovicu všetkých domácnosti, ktoré majú dostupnú prípojkou od UPC.

Spoločnosť v rámci publikovanej správy ďalej prezrádza, že noví, ale aj súčasní zákazníci, môžu získať pri 2-ročnej viazanosti zvýhodnenú cenu internetu 20,90€ na dobu 6-mesiacov. 

„Gigabitový internet od UPC môžu noví aj súčasní zákazníci získať za zvýhodnenú cenu 20,9€ vrátane ceny za prenájom špičkového WiFi routra Giga-Connect Boxu na 6 mesiacov pri 2 ročnej viazanosti. Záujemcovia si ako alternatívu môžu vybrať tiež zvýhodnenie v podobe bezplatného zriadenia a aktivácie autorizovaným technikom. Gigabitový internet si môžu záujemcovia objednať na internetovej stránke spoločnosti UPC, cez zákaznícku Infolinku, alebo osobne na zákazníckych strediskách.“

Gigabitový internet od UPC mohli doposiaľ využívať naprieč  Bratislavou, Pezinkom a Svätým Jurom.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close