APLIKÁCIE A HRY

Hru Unreal Gold je možné niekoľko nasledujúcich hodín stiahnuť zadarmo. Využite to kým sa dá!

Hru Unreal Gold starším ročníkom určite nie je potrebné špeciálne predstavovať, jedná sa totiž o priam historický kúsok, ktorý svojho času sme mohli nájsť na takmer každom počítači.

Hra Unreal Gold bola oficiálne predstavená 30. apríla 1998. Inými slovami, jedná sa skutočne o historický kúsok, ktorý si len tak bez toho, aby ste si zaplatili niekoľko € nezahráte. Zároveň táto hra bola prvou sci-fi first person strielačkou, ktorá tlačila herný priemysel míľovými krokmi dopredu. Napríklad ponúkala možnosti vlastného vytvorenia obsahu a mnoho ďalšieho. Neskôr sa vyvinula do jednej z najpopulárnejších strielačok svojho času, Unreal Tournament, ktorý po boku Counter Striku patril medzi tie najhranejšie  herné tituly. Ako hra vyzerala v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Unreal Gold aktuálne na Steame a na GoG stiahnete zadarmo

Unreal Gold celkovo ponúka 47 single misií, 20 multiplayerových máp a 5 rôznych módov. Hru zadarmo stiahnete zo Steameu alebo z GOG. Dostupná zadarmo bude len niekoľko nasledujúcich hodín, a preto vám odporúčame dlho neváhať.

steam hry zadarmo
Zdroj: vlastný


Unreal Gold
Unreal Gold
Developer: Epic Games
Price: 8.49 1.69

Zdroj: vlastný (vrátane úvodného obrázku)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close