TIP REDAKCIE

Univerzálny držiak do auta s podporou technológie rýchleho bezdrôtového nabíjania | TIP REDAKCIE

Máte doma smartfón s podporou technológie bezdrôtového  nabíjania? Škoda by potom bola nevyužiť túto technológiu naplno.

Určite to poznáte a to hlavne pri cestovanú autom – neustlane zapnuté GPS či Bluetooth je priam vražedná kombinácia pre batériu smartfónu. Nuž, a práve preto vám prinášame tip na skvelý gadget, ktorý nie len dobre vyzerá, ale je aj vysoko praktický.

Univerzálny bezdrôtová nabíjačka do auta, ktorá slúži ako držiak pre smartfón

Bezdrôtová nabíjačka do auta s podporou rýchleho nabíjania

Aktuálne v ponuke obchodu TomTop.com sa objavil v limitovanej ponuke skvelý gadget v viac ako 30% zľave, ktorý slúži ako držiak smartfónu do auta a zároveň podporuje technológiu Wireless Fast Charing, teda rýchleho bezdrôtového nabíjania.

Zdroj: Youtube (AuthenTech – Ben Schmanke)

V rámci balenia výrobca myslel na viacero preferencií používateľ. Niekto má rád smartfón na palubovej doske a druhý zase zastrčený vo ventilátoroch. Preto výrobca do balenia zakomponoval viacero nadstavcov držiakov, ktoré si viete prispôsobiť podľa svojho gusta.

Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne tento držiak smartfónu do auta s podporou technológie rýchleho nabíjania nájdete v ponuke obchodu TomTop.com. Kompatibilný je so všetkým smartfónmi podporujúcich technológiu Qi (napr. Galaxy Note8/S8/S8 Plus/S7/S7 edge/Note5/S6 edge Plus/iPhone X/8 Plus/8/Lumia 950/Lumia 950XL/ a ďalšie.) Za podmienky využitia aktuálne prebiehajúcej akcie vás bude stáť menej ako 21€ spolu aj s poštovným.

Univerzálny bezdrôtová nabíjačka do auta, ktorá slúži ako držiak pre smartfón

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (AuthenTech – Ben Schmanke)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close