APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsahSpravodajstvoWindows

Univerzálna aplikácia pre Windows 10 OneDrive je vonku. Pozrite sa ako vyzerá

Preview verzia univerzálnej aplikácia OneDrive pre Windows 10, ktorá bola dostupná len pre členov programu Windows Insider pred niekoľkými chvíľami bola vypustená aj pre nečlenov programu, pre používateľov Windows 10.
onedriveUWP

Nový OneDrive client prichádza na Windows 10 PC už predinštalovaný, aby sme uľahčili používateľom synchronizovať ich súbory cez Správcu Súborov. Ale nová aplikácia je skutočne skvelá s intuitívnym dotykovým rozhraním, ktoré vám umožní synchronizovať, otvárať, editovať a zdieľať všetky vaše osobné alebo pracovné dáta ako aj ich mať synchronizované na všetkých vašich zariadeniach.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré boli dostupné predtým len v preview verzii patrí napríklad obnova dát z koša ako aj jednoduché presunutie súborov prostredníctvom prenesie myšky do aplikácie, aby ste ich nahrali, rýchly prístup k nedávnym dokumentom, ktoré boli nedávno otvorené v Office aplikáciách na vašom počítači, vyhľadávanie súborov zdieľaných s vami prostredníctvom iných používateľov a mnoho ďalšieho.

Aplikáciu stiahnete z odkazu nižšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close