SpravodajstvoWindows

Unikol Windows 10 Build 14997. Prináša aj viacero noviniek

Hoci minulý týždeň Dona Sarkar písala, že nový build už tento rok nepríde tak v týchto dňoch vybraným používateľom sa ohlásila nová aktualizácia v podobe Buildu 14997.

Build pochádza z vývojárskej vetvy „rs_onecore_base“. Podľa portálu Windows Central obsahuje aj niekoľko drobných v noviniek, napríklad v podobe vynovenej aplikácie Nastavenia, podpore tém vo Windows Store (hoci témy sú dostupné aj momentálne, ale je potrebná ich manuálna inštalácia), Microsoft Edge dostal sadu vylepšený ako je napríklad funkcia redukcie modrej farby a ďalšie.

Hands-on video s Windows 10 Buildom 14997

Berte však do úvahy, že ak sa rozhodnete aktualizáciu nainštalovať do vášho PC tak riskujete veľmi nestabilnú verziu, ktorej sa chcel Microsoft vyhnúť a preto verejnosť informoval, že dostupná bude až v novom roku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close