Spravodajstvo

Unikol screenshot Microsoft Surface zariadenia? Posúďte sami

Dnes sa na internete objavil obrázok neznámeho zariadenia, ktorý unikol na čínskom servery tieba.baidu.com, ktorého autorom je používateľ pod prezývkou „nokibar“, pre mnohých skôr známy ako „leaker“ zrušenej Microsoft Lumie 850. Ako na obrázku nižšie môžete vidieť jedná sa zariadenie, ktoré má na spodnej časti USB-C konektor, ktorý nájdeme momentálne len v zariadeniach Lumia 950 a 950 XL, čo by mohlo napovedať tomu že sa jedná o pripravované zariadenie Microsoft Surface Phone, ktoré by malo na trh doraziť niekedy v apríli budúceho roka.

Microsoft Surface Phone

Podľa ďalších uniknutých informácií by zariadenie mohlo prísť v 3 verziách, ktoré sa líšia vo veľkosti operačnej pamäte a úložného priestoru.

  • 3GB RAM / 32GB úložného priestoru
  • 6GB RAM / 128GB úložného priestoru
  • 8GB RAM + 500GB úložného priestoru

Čo sa týka ostatných parametrov tak tie sú nám viac menej k dnešnému dňu neznáme, ale zo správ, ktoré sa „šuškajú“ internetom sa predpokladá že Surface bude mať displej o veľkosti 5.7“ a procesor Snapdragon 830.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close