ANDROIDSpravodajstvo

Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať!

Posledné reporty o Nokii 9 pomaly naznačujú, že čoskoro by mohla zavítať na pulty predajní. Napríklad nedávno sa objavila certifikácia zariadenia „TA-1054“, od ktorej sa predpokladá, že to má byť Nokia 9. Zároveň sa do obehu dostali aj porovnania so zariadením Google Pixel 2XL či Nokia 8. Objavili sa tak isto aj prvé porovnania v benchmarkov.

Najnovšie sa objavil obrázky  karbónového krytu spolu aj so samotným zariadením. Samotný kryt pritom keď porovnáte s doteraz uniknutými rendermi tak je takmer identický.

Na stránkach NPU sa ďalej môžete dočítať, že Nokia 9 by mohla na trh prísť relatívne skoro. Odolávajúc sa na dôveryhodné zdroje sa hovorí o prázdninovom období.

Známe informácie o Nokii 9

Nokia 9 doteraz podľa dostupných informácií by mala prísť s edge-to-edge displejom, so 6GB/8GB RAM a 128GB úložným priestorom. Pochválit sa bude môcť aj s IP68 certifikáciou, skenerom odtlačkov prstov či IRIS skenerom.

Zdroj: NPU

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close