Spravodajstvo

Unikol prvý obrázok nového Alcatelu Idol 4 Pro

Alcatel je jedna z firiem, ktorá smeruje všetok svoj vývoj do Windows telefónov, preto je vždy vzrušujúce sledovať novinky od tejto firmy.

Idol 4 Pro má byť novým smartfónom od Alcatelu s Windows 10. Následuje tak viaceré nové kúsky od tejto firmy, vrátane nových tabletov.

Odhaduje sa, že Idol 4 Pro bude mat 5,5 palcovú obrazovku, štvorjadrový procesor Snapdragon 820 a rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov. Zvyšok špecifikácií tvoria 16 mpx zadná kamera a 8mpx predná kamera spolu s 16 GB úložiska. Cena zatiaľ nebola odhalená.

Známy vypúšťač noviniek Evan Blass z evleaks vypustil prvý nahľad Idol 4 Pro pre novinárov, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

alcatel idol 4 pro

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close