ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Unikol náhľad dizajnu zadnej strany Nokii 9. Takto by mala vyzerať!

Práce na Nokii 9 sú v plnom prúde, nasvedčuje tomu vyššia frekvencia informácií odhaľujúcich jeden parameter za druhým. Počas včerajšieho dňa sme vám priniesli report, ktorý viac menej potvrdzoval doteraz uniknuté správy o „črevách“ smartfónu, a dnes sa dostal na internet obrázok ukazujúci náhľad zadnej strany.

Náhľad zadnej strany Nokii 9 si môžete pozrieť nižšie. Podľa všetkého príde s 3D zahnutím a vyhotovením zo skla. Otázkou však ostáva či bude podporovať aj bezdrôtové nabíjanie. Obrázok nižšie potvrdzuje aj to, že smartfón príde s duálnym fotoaparátom značky Carl Zeiss.

Zdroj: Baidu

Doterajšie správy naznačujú aj to, že smartfón príde v dvoch verziách. Tá slabšia bude mať 4GB RAM a 64GB úložný priestor. Silnejšia verzia by mala mať kapacitu 6GB RAM a 128GB úložného priestoru.

Zdroj: Baidu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close