Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Uniknutý dokument prezrádza údajné smartfóny Xiaomi, ktoré by mali byť predstavená v 3. kvartáli

Unikol dokument, ktorý prezrádza produktovú líniu smartfónov spoločnosti Xiaomi, ktoré by mali byť predstavené v 3. kvartáli tohto roka.

Tento roka podľa uniknutého dokumentu, na ktorý poukazuje portál Gizmochina.com, odhaľuje vcelku bohatú nádielku smartfónov, ktoré majú byť údajne predstavené v 3. kvartáli tohto roka. Dokument odhaľuje viacero zariadení z produktovej línie smartfónov Xiaomi, Redmi a Poco. Dostupnosť niektorých z nich sa dala predpokladať, ale medzi zariadeniami nájdeme aj niekoľko prekvapivých modelov.

 • Redmi 9 a Redmi 9A – ide o najdostupnejšie zariadenia z produktovej rady smartfónov Redmi. Súčasná generácia modelov Redmi 8/A bola predstavená v októbri minulého roka.

  Xiaomi Redmi 8
  Zdroj: Redmi

 • Redmi Note 9S+ – podľa uniknutého dokumentu, zariadenie Redmi Note 9S+ bude prezlečeným smartfónov Redmi Note 9 Pro Max, ktoré bolo predstavené len nedávno. V súčasnosti na globálnom trhu je dostupné zariadenie Note 9S (Note 9 Pro), verzia zariadenia Pro Max nie je momentálne dostupná mimo Číny.

  Redmi Note 9 Pro_max_cena_varianty_2
  Zdroj: Youtube (Xiaomi)

 • Poco X2 Pro – je jedno z ďalších zaujímavých zariadení z kuchyne spoločnosti Redmi. V súčasnosti je na trhu dostupné zariadenia Poco X2, ide o prezlečený smartfón Redmi K30 4G. Pravdepodobne tak pôjde o 5Gverziu zariadenia  K30  Pro, určenú  pre  indický trh.

  Xiaomi Redmi K30 4G verzia smartfonu
  Zdroj: Weibo (Redmi)

 • Mi 10T/Mi 10T Pro – Ide o ďalšie smartfóny, ktoré by mali byť prezlečenými zariadeniami K30/K30 Pro. Cieľovou destináciou zariadení, by  mal byť európsky trh. Išlo byť o rovnaký krok, ako to bolo v prípade zariadenia K20, resp. K20 Pro, ktoré bolo v Európe predstavené pod značkou Xiaomi.

  Xiaomi Redmi K30 Pro predstavenie_2
  Zdroj: Weibo (Redmi)

 • Redmi X10 4G/POCO F2/Mi 10S – konečne sa dostáva k modelom, ktoré nepoznáme. Podľa dostupných informácií X10 by mal byť prvým smartfónom z novej série zariadení. Neskôr by sa malo predávať ako model F2 a MI 10S (v závislosti od trhu). Podľa ďalších informácií, malo by ísť o zariadenie s veľkým displejom. Okrem iného zariadenia by malo byť vybavené zároveň procesorom Snapdragon 865 bez modemu X55.
 • Redmi X10 5G/POCO F2 Pro 5G/Mi 10S+ 5G – spoločnosť plánuje vyššie spomínané modely predstaviť aj vo verzii s podporou 5G.
 • Mi 7 2020 – Zariadenie Mi 7 nebolo nikdy predstavené. Spoločnosť po predstavení zariadenia Mi 6 „skočila“ hneď k modelu Mi 8. Prekvapí nás Xiaomi predstavením „preskočeného“ zariadenia?
 • Mi CC10 – Spoločnosť má údajne v pláne predstaviť aj model smartfónu Mi CC10, ktorý by podľa všetkého mal byť prezlečeným zariadením Mi 10 Lite.

  xiaomi mi 10 lite 5g
  Zdroj: Mi Blog

 • Mi Mix 4 a Mi Mix 4S – Minulý rok mnohí z nás očakávali predstavenie týchto zariadení, nestlalo sa tak. Spoločnosť namiesto nich predstavila koncept smartfónu Mi Mix Alpha.

  Xiaomi-Mi-MIX-4_1_predna selfie kamera pod displejom
  Zdroj: Slashleaks.com

 • Mi Zero – Dokument okrem iného uvádza aj zariadenie Mi Zero. Momentálne len môžeme hádať o aké zariadenie ide, ale dovolíme si špekulovať, že by to teoreticky mohol byť smartfón s vnorenou selfie kamerou pod displejom? Nuž, to ukáže až čas.

Zároveň však treba dodať, že nejde o oficiálny zoznam smartfónov uverejnený spoločnosťou Xiaomi. Preto berte všetky informácie vyššie s rezervou.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Interný dokument Očakávané smartfóny Smartfóny

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close