Pracovné ponuky
HuaweiSpravodajstvo

Uniknuté rendery zariadení Honor 9X a 9X Pro odhaľujú pop-up selfie kameru

Pozrite si rendery zariadenia Huawei Honor 9X a 9X Pro, ktoré by mali byť predstavené už o pár dní

Predstavenie zariadení Huawei Honor 9X a 9X Pro sa nezastaviteľne blíži. Malo by sa tak stať 23. júla, teda už o pár dní. So skracujúcim sa časom, sa na povrch dostáva množstvo informácií ohľadne oboch zariadení.  Najnovšie, portál pocketnow.com  priniesol report, v  ktorom upozorňuje na rendery smartfónov, odvolávajúc sa priamo na spoločnosť Honor, ktorá ich zverejnila na sociálnej sieti Weibo.

Samotné fotografie okrem dizajnu a plnej prednej steny vyplnenej displejom s minimálnymi rámčekmi naokolo, odhaľujú selfie Pop-up kameru, ako aj skener odtlačkov prstov umiestnený v  displeji zariadenia.

Okrem renderov zariadenia sa do obehu dostali pár dni dozadu aj fotografie produktových balení telefónov. Tie zas odhalili kľúčové vlastnosti. V oboch prípadoch majú byť smartfóny vybavené 6,59“ displejom s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Srdce smartfónov má tvoriť procesor Kirin 810 v kombinácii so 6GB RAM + 128GB  úložným priestorom a batériou s kapacitou 4,000mAh. Hlavný rozdiel medzi zariadeniami bude v podobe kamier. V prípade Pro verzie smartfón bude disponovať trojicou kamier umiestnených v zadnej stane (48MP + 8MP+ 2MP), na rozdiel od 9X verzie, ktorá bude disponovať len dvojicou kamier (48MP + 2MP). V prípade selfie kamery sa bude jednať o identické snímače s rozlíšením 16MP.

Huawei Honor 9x a 9x pro specifikacie
Zdroj: Pocketnow.com (Honor 9X Pro)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Huawei Huawei 9X Huawei 9X Pro Rendery

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close