HuaweiSpravodajstvo

Uniknuté rendery zariadení Honor 9X a 9X Pro odhaľujú pop-up selfie kameru

Pozrite si rendery zariadenia Huawei Honor 9X a 9X Pro, ktoré by mali byť predstavené už o pár dní

Predstavenie zariadení Huawei Honor 9X a 9X Pro sa nezastaviteľne blíži. Malo by sa tak stať 23. júla, teda už o pár dní. So skracujúcim sa časom, sa na povrch dostáva množstvo informácií ohľadne oboch zariadení.  Najnovšie, portál pocketnow.com  priniesol report, v  ktorom upozorňuje na rendery smartfónov, odvolávajúc sa priamo na spoločnosť Honor, ktorá ich zverejnila na sociálnej sieti Weibo.

Samotné fotografie okrem dizajnu a plnej prednej steny vyplnenej displejom s minimálnymi rámčekmi naokolo, odhaľujú selfie Pop-up kameru, ako aj skener odtlačkov prstov umiestnený v  displeji zariadenia.

Okrem renderov zariadenia sa do obehu dostali pár dni dozadu aj fotografie produktových balení telefónov. Tie zas odhalili kľúčové vlastnosti. V oboch prípadoch majú byť smartfóny vybavené 6,59“ displejom s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Srdce smartfónov má tvoriť procesor Kirin 810 v kombinácii so 6GB RAM + 128GB  úložným priestorom a batériou s kapacitou 4,000mAh. Hlavný rozdiel medzi zariadeniami bude v podobe kamier. V prípade Pro verzie smartfón bude disponovať trojicou kamier umiestnených v zadnej stane (48MP + 8MP+ 2MP), na rozdiel od 9X verzie, ktorá bude disponovať len dvojicou kamier (48MP + 2MP). V prípade selfie kamery sa bude jednať o identické snímače s rozlíšením 16MP.

Huawei Honor 9x a 9x pro specifikacie
Zdroj: Pocketnow.com (Honor 9X Pro)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close