HuaweiSpravodajstvoZariadenia

Unikli obrázky ľudového zariadenia Huawei Y5 pre rok 2019, vrátane prvých špecifikácií

Po certifikácii Eurasian Economic Commission (EEC) zariadenia Huawei Y5 pre rok 2019 sa dostali do obehu viaceré fotografie zariadenia spolu s vybranými špecifikáciami. Informuje o tom portál Gizmochina.com.

Huawei Y5

Prvé informácie, ktoré sa dostali do obehu ohľadne spomínaného telefónu sa týkajú obrazovky, vrátane fotoaparátu. Podľa dostupných správ telefón by mal poskytnúť 5,71“ displej s pomerom strán 19:9. Nemal by podľa všetkého chýbať ani populárny výrez, ktorý schováva kameru. Očakáva sa, že displej bude disponovať rozlíšením 1520 x 720 bodov. Čerešničkou na torte má byť odomykanie zariadenia tvárou.

Zdroj: via Gizmochina.com

Z hľadiska výkonu, očakáva sa, že zariadenie by malo disponovať procesorom Helio A22, ktorému bude dopomáhať 2GB RAM. Zariadenie by malo byť zároveň poháňané operačným systémom Android 9.0 Pie v kombinácii s nadstavbou EMUI 9.

Zariadenie by malo dostať do vienka 13MP kameru. Zaujímavosťou, ktorá vyvoláva v nás viacero otáznikov je absentujúci skener odtlačkov prstov, čo je škoda vzhľadom na „upgrade“. Neočakávame totiž, že by zariadenie vzhľadom na cenovú kategóriu (~100€) disponovalo skenerom odtlačkov v displeji. Na druhej strane ani minuloročný model nedisponoval skenerom otlačkov prstov. Uniknuté obrázky zároveň odhaľujú, že telefón nebude klasickým „plasťákov“, ale zadná strana by mohla byť pokrytá materiálom, ktorý navodzuje pocit kože.

Zdroj: via Gizmochina.com

Huawei plánuje tento model telefónu predstaviť v priebehu roka. Aktuálne však nepoznáme presný dátum.

Via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close