Spravodajstvo

Unikli fotografie nového buildu Windows 10 TP

Na známom poľskom serveri Windowsmania.pl sa objavili screenshoty nového build-u Windows 10 Technical Preview z Lumie 635. Na obrázkoch nižšie môžete vidieť drobné zmeny od súčasného build-u 10512, konkrétne pribudli dve nové nastavenia upravujúce konektivity telefónu.

Prvou zmenou je možnosť nastavenia viditeľnosti telefónu pre USB pripojenie a lokálnu sieť.  Tieto nastavenia by potencionálne mohli priniesť jednoduchšie zdieľanie súborov, napríklad prostredníctvom domácej Wi-Fi siete.

Druhé nastavenia umožňuje zapnúť viditeľnosť pre USB EEM pripojenie (Ethernet Emulation Model), vďaka ktorému by malo byť možné použiť telefón ako  Ethernet zariadenia prostredníctvom USB adaptéra.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close