Spravodajstvo

Unikli fotografie Lumie 950 a 950 XL. Ako sa vám pozdáva nová vlajková loď?

Na internete unikli prvé reálne fotografie pripravovanej Lumie 950 a 950 XL spolu s gadgetom Munchkin (dock pre funkciu Continnum). Fotografie na internete uverejnil bloger Evan Blass z evleaks, ktorý dávnejšie informoval o viacerých novinkách, ktoré Microsoft pripravil a následne boli aj v krátkom časovom slede oficiálne predstavené.

Evan_blass_lumia_950

Podľa Evana Blassa, Microsoft plánuje oficiálne predstaviť  pripravované zariadenia už počas septembra, avšak ak ste sa tešili, že sa ich dočkáme na IFA, ktorý sa bude konať v nemeckom Berlíne od 4. do 9., tak vás asi sklameme, Microsoft totiž už dávnejšie informoval, že na IFA nepredstaví nové vlajkové lode. Preto sa domnievame, že Microsoft predstaví dlho očakávanú Lumiu 950 a 950 XL na samostatnej konferencii.

Čo vravíte na tieto fotografie Lumie 950 / 950 XL, pozdáva sa vám vzhľad?

Zdroj: Twitter.com (evleaks), DrWindows.de

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close