HuaweiSpravodajstvo

Unikli ďalšie informácie o smartfóne Huawei Mate 40, ktoré prezrádzajú bližšie detaily

Nová séria vlajkových smartfónov od spoločnosti Huawei bude jednoznačne patriť medzi najlepšie smartfóny tohto roku

Predstavenie nových vlajkových smartfónov zo série Mate 40 od spoločnosti Huawei sa nezadržateľne blíži, čo sa odráža aj na frekvencií zverejňovania nových informácií a bližších detailov o očakávaných smartfónoch. Po nedávnom úniku údajných rendrov zariadení Huawei Mate 40 prichádzajú na scénu prvé detailné informácie o hardvérovej výbave v útrobách nadchádzajúcich smartfónov, informuje portál Gizmochina.com, ktorý sa odvoláva na viacero čínskych zdrojov.

Huawei Mate 40 – údajné technické špecifikácie

Podľa najnovších správ by mal „menší“ model Mate 40 prísť s očakávaným, doposiaľ nepredstaveným procesorom Kirin 9000, ktorému bude zrejme v najvyššej možnej konfigurácii sekundovať až 12 GB RAM. Čo sa interného úložiska týka, v najvyššej konfigurácii smartfón ponúkne až 512 GB priestoru, ktorý bude rozšíriteľný pomocou SD karty.

huawei mate 40 series render
Zdroj: OnLeaks

Tešiť sa môžme aj na skener odtlačkov prstov v Super AMOLED displeji, no špecifikácie displeja zatiaľ známe nie sú. Samozrejmosťou má byť aj podpora dual nano SIM kariet, ako aj najnovších štandardov Bluetooth 5.1, či dual-band Wi-Fi pripojenie.

O fotoaparátoch sa zatiaľ príliš nehovorí

Čo sa fotografickej výbavy týka, na bližšie detaily si zrejme musíme ešte chvíľku počkať. Z predošlých rendrov je zjavné, že nové smartfóny zo série Mate 40 prídu s dvojitým selfie fotoaparátom, ktorý bude umiestnený v ľavom hornom rohu displeja. Na zadnej strane sa podľa všetkého bude nachádzať trojitý, v najvyššej konfigurácii zrejme štvoritý zadný fotoaparát umiestnený v kruhovom paneli so značným vystúpením.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close