ANDROIDNovinkyŠPEKULÁCIETECH

Unikli ďalšie informácie o novom zariadení Nokia. Poznáme jeho meno!

Tipnete si meno? Po tom čo spoločnosť Google predstavila zariadenie Pixel to vyzerá tak, Že sa dočkáme ďalšieho zariadenia s rovnakým menom.

Ako už asi viete, Nokia plánuje sa vrátiť naspäť na trh s mobilným smartfónmi avšak tentokrát už s operačným systémom Android. Mnohí (ako aj my) máme veľké očakávania od tohto výrobcu a dlho sa špekulovalo o novej vlajkovej lodi pod kódovým označením Nokia D1C, ktorého špecifikácie ako aj dizajn dnes už viac menej poznáme.

V týchto dňoch sa však objavil na Geekbench-i nový smartfón, ktorého výrobca by ma byť práve tento fínsky výrobca pod označením „Nokia Pixel“. Zariadenie by údajne malo prísť s operačným systémom Android 7.01, procesorom Qualcomm Snapdragon 200, grafickým chipom Adreno 302 a operačnou pamäťou 1GB.

Zdroj: vlastný

Dočkáme sa podľa vás na MWC predstavenie hneď dvoch Android zariadení z dielne Nokie?

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close