ŠPEKULÁCIEZariadenia

Unikla fotografia ešte nepredstaveného Xiaomi Mi Mix 3 smartfónu, zabijaka iPhone telefónov

Keď príde na súboj bezrámčekových smartfónov tak viacero nadšencov technológií je pobúrených novodobým trendom „trendom“ výrezu v hornej časti zariadenia. Nuž, toto však nebude pravdepodobne prípade smartfónu Xiaomi Mi Mix 3.

Portál Weibo prišiel s unikátnou fotografiu, o ktorej tvrdí, že je na nej zachytený smartfón Xiaomi Mi Mix 3. Ako môžete vidieť na fotografii, tak smartfón sa nesie v duchu jeho predchodcov s minimálnymi dizajnovými zmenami. Tá najvýraznejšia je brada zariadenia, ktorá v tomto prípade bola useknutá na úrok väčšieho displeja. Okrem toho Xiaomi pravdepodobne prednú kameru implementuje priamo do tela zariadenia, ktorá sa bude vysúvať.

Zdroj: Weibo via pocketnow.com

Portál Weibo ďalej predpokladá, že smartfón príde s procesorom Snapdragon 845, 8GB RAM s prémiovými kamerovými senzormi Sony IMX363 či s predinštalovanou nadstavbou MIUI 10. Či sa tak stane a aké budú ostatné špecifikácie sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Weibo via pocketnow.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close