Xiaomi

Uchmatnite si aj Vy nový Xiaomi AI reproduktor za menej ako 14€ v limitovanej ponuke

Počas predstavenia smartfónu Xiaomi Mi Mix 3, ktorý sa začal predávať len nedávno bolo predstavená aj ďalšie zaujímavé zariadenie, ktoré však zostalo v tieni jedného z najinovatívnejších smartfónov týchto mesiacov – Xiaomi AI Speaker.

Nový Xiaomi Mi Speaker

Nový Bluetooth speaker ponúka podobný tvar ako predošlá generácia reproduktorov Mi. Zmeny však nastali inde. Má v sebe vstavanú hlasovú asistentku XiaoAi. Zároveň reproduktor je o niečo menší a ľahší čo z neho robí ideálneho partnera na „cestovanie“.

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi XiaoAI Bluetooth Speaker využíva technológiu DRC, ktorá poskytuje bohatý zvukový výstup s dynamickým algoritmom kompresie zvuku, ktorý poskytuje čistejší zvuk bez skreslenia a primeraných basov. Vďaka svojej batérii 480mAh sa reproduktor môže pochváliť 45-dňovou pohotovostnou dobou a 4 hodinami prehrávania hudby. Môžete ho použiť aj na prijímanie hovorov cez pripojený smartphone, hands-free. Ak Vás tento reproduktor zaujal tak Vám odporúčame dlho neváhať. Ponuka je totiž limitovaná len na niekoľko kusov.

Nový Xiaomi Mi Speaker

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close