ANDROIDSpravodajstvo

Uber si zavoláte už aj priamo z Google máp

Partnerstvo najväčšieho startupu na svete, spoločnosti Uber s gigantom Google sa určite vyplatí, k včerajšiemu dňu totiž bola oznámená nová funkcionalita v Google mapách – možnosť objednania si odvozu prostredníctvom Uberu priamo z rozhrania máp.

Funkcionalita je zatiaľ exkluzívne dostupná pre používateľov operačného systému Android a iOS v najnovšej verzii aplikácie. Pevne veríme, že spoločnosť integruje čoskoro túto možnosť aj do online rozhrania máp, čím by ju sprístupnil aj na iné platformy.

Avšak nemusíte vešať hlavu v smútku, ak totiž chcete využívať služby Uberu tak vo Windows Sotre obchode je dostupná oficiálna aplikácia tejto taxi služby.

Uber
Uber
Developer: ‪Uber Technologies Inc.‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close