SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Uber dosahuje ďalší míľnik, ktorý vám vyrazí dych! + KUPÓN na 8 EUR zadarmo

Uber, jedna z najpoužívanejších taxi služieb, ktoré bežia prostredníctvom chytrých telefónov po tom čo pred 6 mesiacmi ohlásila míľnik 1-miliardu jázd, včera oznámila ďalší veľký úspech a to v podobe zdvojanásobnenia celkového počtu jázd, teda na 2-miliardy.

Travis Kalanick, CEO spoločnosti na margo tohto úspechu napísal na sociálnej sieti Facebook nasledovný status:

Kde ste boli o 4:16 v sobotu 18.júna? V tejto sekunde pred mesiacom sa konalo 147 jázd, ktoré znamenali preklopenie na druhú miliardu výletov.

Dnes službu Uber je možné využiť vo viacerých metropolách sveta, medzi ktorými nechýba  ako zástupca Českej – Praha, tak ani Slovenskej republiky – Bratislava.

Ak by ste chceli aj vy vyskúšať Uber a zároveň získať kupón na 8 eurovú jazdu zadarmo, tak návod ako na to nájdete na tomto odkaze.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close