Spravodajstvo

Tento týždeň nebude mať Windows 10 kvôli nečakaným problémom žiadnu aktualizáciu

Na začiatku týždňa vyšla von informácia, že Microsoft plánuje vypustiť pre Insiderov novú verziu 14337, ale iba v tom prípade, ak prejde vnútorným testovaním. Ako možno viacerí viete, tak každá verzia je interne testovaná a musí prejsť viacerými kritériami, predtým ako ju vypustia k Insiderom a neskôr ku všetkým.

Viacero zdrojov už na začiatku týždňa uvádzalo, že nová verzia Windows 10 s pôvodným pomenovaním 14337 bude vypustená už tento týždeň, ale ukázalo sa, že bola plná chýb, ktoré sa nedali tak rýchlo odstrániť. Najväčšie chyby v novej verzii zahŕňali neustále vypínanie sa univerzálnych aplikácií a celkovú nestabilitu systému. Z dobre informovaných zdrojov, že práve preto sa Microsoft chystá vypustiť až novú verziu 14339, ktorá by tieto problémy mala odstrániť. Dočkáme sa jej pravdepodobne až budúci týždeň.

Informáciu, že žiadna nová verzia Windowsu 10 sa tento týždeň neobjaví, potvrdil šéf vývoja Windowsu 10 Gabriel Aul na twitteri.

Verzia 14337 má zahŕňať aj viacero nových aktualizácií pre Microsoft Edge, vrátane novej navigácie pomocou jednoduchého stierania s prstom.

Aktualizované 19:53
Informácie potvrdil aj Gabriel Aul prostredníctvom svojho Twitter účtu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close