SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Twitter pridáva novú funkciu hlasovaní

Uživatelia twitteru sú naozaj nadšení z novej aktualizácie. Okrem vylepšenia uživateľského rozhrania priniesol aj dlho očakávané funkcionality.

Už aj Windows 10 aplikácia konečne dobieha webstránkovu verziu s funkciou hlasovaní, ktorá je tak veľmi obľúbená medzi uživateľmi twitteru.

Pôvodne bola táto funkcia pridaná na twitter – webovú verziu už pred šiestimi mesiacmi, ale do Windows 10 aplikácie sa dostala až teraz. Hlasovania môžu byť teraz založené s celkovým časovým obmedzením pre aktivitu hlasovania od 5 minút až po 1 týždeň.

Ďalším malým, ale dôležitým prídavkom je možnosť na twitteri vypnúť automatické prehrávanie videí pri scrollovaní noviniek. Odteraz nebudete musieŤ byť doslovne zaspammovaný všetkými videami, na ktoré narazíte pri prezeraní si vašich noviniek.

Ak aktualizáciu 5.1.1.0 ešte nemáte stiahnutú, tak vám určite odporúčame ju stiahnúť, čo najskôr. Nižšie môžete vidieť obrázky:

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close