NávodyXiaomi

Túto tému pre vaše Xiaomi neprehliadajte! Ponúka špičkové rozhranie vrátane novej animácie nabíjania!

Pomocou tejto témy môžete vášmu Xiaomi vdýchnuť nový vietor do plachiet.

Xiaomi smartfóny ako jedny z mála zariadení, ponúkajú funkciu tém. Tie umožňujú prekopať rozhranie systému bez toho, aby ste sťahovali do smartfónu aplikácie tretích strán. Vďaka tomu sa viete vyhnúť rôznym launcherom, ktoré častokrát nie sú dobre optimalizovanými. Funkcia ako taká, je dostupná prostredníctvom nastavení telefónu v rámci sekcie Motívy.

Túto tému pre vaše Xiaomi neprehliadajte!

Dovoľte nám dať vám do pozornosti jednu zo zaujímavejších tém, ktorá stojí za pozornosť. Ide konkrétne o tému Hello White V12. Dopátrať sa k nej môžete potom, ako otvoríte sekciu Motívy a dáte ju vyhľadať podľa názvu. Nezabudnite byť samozrejme pripojený k internetu.

Následne ako tému stiahnete, tak si ju aplikujte pomocou možnosti použiť. Potom sa vám po krátkej chvíli zmení vzhľad vášho smartfónu.

Zdroj: vosveteit

Táto téma je výnimočná z viacerých uhlov pohľadu. Ponúka totiž kompletne prekopaný vzhľad vrátane nových ikon v rámci Nastavení smartfónu, či notifikačnej lišty po jej otvorení.

Čo robí však túto tému zaujímavou, sú widgety, ktoré si môžete umiestniť na úvodnú obrazovku smartfónu vrátane štýlových animácií. Vždy, keď sa vrátite na plochu obrazovky, napríklad z rozhrania aplikácie, tak téma ponúka pekný sprievodný efekt. Rovnako musíme dodať, že téma prekopáva aj ikony vstavaných aplikácií vrátane časti ikon v notifikačnej lište.

tema_widgety na obrazovke uzamknutia
Zdroj: Vosveteit

Čerešničkou na torte je  nová animácia nabíjania, či widgety na uzamknutej obrazovke. Samotná animácia okrem iného pripomína vo vrchnej časti vlny, pričom plynúcim časom, ako sa vám nabíja zariadenie, tak sa postupne „dvíha hladina“.

Pevne veríme, že téma ako taká sa vám páči, a že ju vyskúšate. Určite ju neprehliadajte a to hlavne v prípade, ak vás už omrzel vzhľad vášho zariadenia. Okrem iného pomocou sekcie Motívy môžete zároveň nájsť desiatky ďalších zaujímavých tém.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close