SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Túto miniatúrnu powerbanku Tronsmart PB10 s kapacitou 10 000 mAh jednoducho musíš mať! PS: stojí len pár EUR

Pokukávaš po malej, prenosnej externej nabíjačke, v ktorej budeš mať dostatok šťavy na nabitie hneď niekoľkých smartfónov? Externá nabíjačka od renomovaného výrobcu Tronsmart jednoducho hodíš aj do vrecka, a s kapacitou až 10 000 mAh budeš mať dostatok šťavy na niekoľko dní. 

Exkluzívny bleskový výpredaj nájdeš na Geekbuying.com

Presné zobrazenie stavu batérie 

Tronsmart nevsadil na klasické LEDkové zobrazenie stavu batérie ale zvolil „prémiovejšiu“ voľbu vo forme LED displeja, ktorý zobrazuje presné zostávajúce množstvo energie v percentách. 

Zdroj: Tronsmart

Rýchle nabíjanie

Externá nabíjačka Tronsmart PB10 taktiež ponúka celkom netradičnú formu rýchleho nabíjania 5V / 2,1A. Svoj smartfón vďaka tomu nabijete oveľa rýchlejšie, ako s pomocou klasickej externej nabíjačky. 

Zdroj: Tronsmart

Li-polymérová batéria

Hlavným jadrom nabíjačky je li-polymérová batéria, ktorá zaručuje nie len naozaj obrovskú kapacitu, ale aj dokonalú bezpečnosť a dlhotrvajúci výkon po dobu niekoľkých rokov. 

Ochrana zariadenia na prvom mieste

Výhoda podpory rýchleho nabíjania pri lacných nabíjačkách nesie riziko prehrievania batérie, poprípade poškodenia nabíjačky, či samotného smartfónu. S nabíjačkou Tronsmart PB10 sa ale ničoho obávať nemusíte. Nabíjačka disponuje viacerými bezpečnostnými prvkami, ktoré zaručujú dokonalé zabezpečenie pre vašu nabíjačku, ako aj smartfón. 

Zdroj: Tronsmart

Externá nabíjačka Tronsmart PB10 je momentálne dostupná v naozaj exkluzívnej zľave na partnerskom e-shope Geekbuying.com, ktorý je zároveň oficiálnym predajcom produktov Tronsmart. V aktuálnom bleskovom výpredaji si môžete svoju powerbanku uchmatnúť za fantastických 17,72 eur z poľského skladu. V prípade vybratia poľského skladu môžete počítať s naozaj rýchlym doručením, ktoré bude trvať iba niekoľko pracovných dní. V prípade objednania priamo z Číny síce ušetríte zopár eur navyše, no či to stojí za niekoľkotýždňové omeškanie necháme len na vás. 

Tip pre vás  Akčná kamera s rozlíšením až 4K a WiFi iba za 25,99 eur? Číňania opäť dokazujú, že možné je naozaj všetko

Vynikajúcu zľavu na powerbanku Tronsmart PB10 nájdeš na Geekbuying.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Tronsmart)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy
Close
Close