NávodySpravodajstvoXiaomi

Túto funkciu Mi Band náramkov mnohí prehliadajú. Pozrite sa, ako môžete zmeniť predvolené widgety za iné!

Pozrite sa, ako jednoducho si môžete upraviť vo vašom Mi Band widgety na obrazovke náramku.

Mi Band náramky od spoločnosti Xiaomi vo všeobecnosti patria medzi zariadenia, ktoré sa tešia celosvetovej obľube. Výnimkou nie je ani náš región, kde sú tieto náramky bez ohľadu na sériu, medzi používateľmi veľmi populárnymi. Rovnako treba povedať, že okrem kvalitného prevedenia náramkov a bohatých funkcií, spoločnosť sa o ne vzorne stará a to aj z pohľadu softwaru a to aj dlhú dobu potom, ako sa dostanú na trh. Napríklad, Xiaomi niekoľko dní dozadu uvoľnilo aktualizáciu V1.0.2.66 pre Mi Band 5 náramok, ktorá domohla optimalizovať chod náramku, ktorý výdrží fungovať na jedno nabitie o niečo málo dlhšie. Používatelia rovnako hlásia plynulejší chod naprieč rozhraním, či rýchlejšie načítanie jednotlivých funkcionalít náramku.

Túto funkciu Mi Band náramkov mnohí prehliadajú

Jednou z funkcií, ktorú mnohí používatelia fitness náramkov Mi Band prehliadajú, je možnosť prispôsobenia si wdigetov na úvodnej obrazovke. Samozrejme, na to, aby ste si mohli prispôsobiť widgety, tak musíte mať zvolenú vhodnú obrazovku náramku. My sme za týmto účelom využili prednastavenú úvodnú obrazovku od výroby.

Prispôsobenie widgetov je veľmi jednoduché. Potom, ako dlhšie podržíte obrazovku náramku, tak vám vyskočí možnosť zmeny vzhľadu preddefinovanej obrazovky. V tomto kroku kliknite na tlačidlo ozubeného kolieska v spodnej časti obrazovky a následne budete môcť ťahom prsta  smerom dole, resp. smerom hore v závislosti od toho, ktorý widget budete upravovať, vymeniť prednastavený widget za iný. Napríklad, budete si môcť zmeniť zobrazenie krokov na počasie, informáciu o srdcovom tepe na PAI indikátor, či spálené kalórie a podobne. Potom, ako si zvolíte vami požadované widgety, tak je potrebné potvrdiť ich výber tlačidlom domov, ktoré sa nachádza pod displejom.

Poznáte aj vy nejaké funkcie Mi Band náramkov, ktoré nie sú tak známymi? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch. Mimochodom, nedávna aktualizácia náramku Mi Band 6 priniesla možnosť využitia displeja náramku, ako baterky.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close