APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoXiaomi

Túto aplikáciu by mal mať nainštalovanú každý majiteľ Xiaomi: Získajte aktualizácie v predstihu i prehľadné informácie o vašom modeli

Poznáte aplikáciu MIUI Downloader? Ak nie, tak je to veľká škoda! Pozrite sa, prečo by ste ju vo svojom smartfóne mali mať.

Známych leakerov z Xiaomiui snáď nemusíme predstavovať žiadnemu fanúšikovi spoločnosti Xiaomi. Títo leakeri veľmi úzko spolupracujú s čínskym gigantom a pravidelne nám prinášajú spoľahlivé informácie zo sveta smartfónov i softvéru. Najnovšie sa však pozrieme na jednu aplikáciu, ktorá je naozaj „must-have“ pre každého majiteľa Xiaomi smartfónov. Táto aplikácia nám dokáže priniesť aplikácie smartfónov i aplikácií v predstihu, informácie o kompatibilite smartfónu s novými verziami systémov Android 12 či MIUI 13 a mnoho ďalších skvelých funkcií! Nebudeme však krúžiť okolo horúcej kaše a pozrite sa na túto aplikáciu, ktorú nájdeme voľne dostupnú v Obchode Play.

MIUI Downloader je skvelá aplikácia pre každého majiteľa Xiaomi

Poznáte to trápenie, keď hľadáte ideálny typ ROM pre svoj smartfón, no neviete nájsť tú správnu verziu? Aplikácia MIUI Downloader od Xiaomiui nám prinesie priamo do návrhov ROM vhodnú pre váš smartfón či už prostredníctvom oficiálnej distribúcie MIUI Stable či MIUI Daily Beta od Xiaomi alebo dokonca Xiaomi.eu ROM. Nemusíte sa tak trápiť zdĺhavým hľadaním a následným zistením, že ste si nainštalovali nesprávnu verziu. Aplikácia MIUI Downloader to všetko vybaví za vás.

Skvelou funkciou je i možnosť inštalácie novších verzií systémových aplikácií, ktoré môžu priniesť nové funkcie skôr, ako vám prídu do smartfónu oficiálnou cestou. Neváhajte teda vyskúšať nové verzie aplikácií a skúšajte novinky v aplikáciách skôr ako ostatní.

MIUI Downloader
Zdroj: Vosveteit.sk

Skontrolujte si kompatibilitu smartfónu s novými verziami systému

Informácie o aktualizáciách od leakerov z Xiaomiui sú jednými z najspoľahlivejších informácií na internete. Práve preto nás teší, že sa práve títo leakeri rozhodli svoje informácie zdieľať i prostredníctvom jednoduchej appky, ktorá vám prezradí, či váš smartfón novú verziu systému ešte získa. Stačí si jednoducho klepnúť na okienko a aplikácia vás informuje, či váš smartfón získa novú verziu nadstavby MIUI či systému Android. V súčasnosti sa aplikácia sústreďuje na MIUI 13 a Android 12.

MIUI Downloader
Zdroj: Vosveteit.sk

Aplikácia taktiež prináša novinky zo sveta Xiaomi, ktoré doteraz leakeri zdieľali prostredníctvom sociálnych sietí Telegram či Twitter. Vďaka aplikácii MIUI Downloader budete vedieť naozaj všetko to sveta Xiaomi, tak si túto aplikáciu určite nenechajte ujsť!

MIUI Downloader je v súčasnosti voľne dostupná prostredníctvom Obchodu Play a dokáže identifikovať každý jeden Xiaomi, Redmi i Poco smartfón či tablet. Ak teda vlastníte nejaké zariadenie od čínskeho giganta, nainštalujte si túto aplikáciu už teraz.

Tak čo, pozdáva sa vám táto aplikácia od známych leakerov? A ktorú funkciu využijete ako prvú? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close