SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tronsmart Glary Gaming s priestorovým 7.1 zvukom – headset so skvelou cenovkou, ktorý si zamilujú nie len hráči

Hľadáš ideálne dostupné slúchadlá na hranie počítačových hier, či na odhlučnenie okolia počas kancelárskej práce? S týmto headsetom to bude hračka

Bezdrôtové slúchadlá sú už dnes akýmsi štandardom pri počúvaní hudby počas dochádzania do práce, školy, či počas športových aktivít. Pre veľkú časť z nás však nie sú tieto momenty jedinými, kedy na hlave máme slúchadlá a počúvame hudbu, či jednoducho pracujeme so zapnutým audiom v pozadí. Na mysli máme milovníkov počítačových hier, ako aj bežných ľudí pracujúcich v kancelárii, ktorí sa radi „odlúčia“ od okolia a vypočujú si svoju obľúbenú hudbu, či podcast. Práve pre takéto kategórie ľudí sú skvelou voľbou slúchadlá cez uši, čiže klasický headset, ktorý poznajú najmä hráči hier. Dnes vám prinášame jedinečnú akciu na jeden z najdostupnejších headsetov na trhu – Tronsmart Glary Gaming Headset 7.1, ktorý však ponúka nie len komfort, ale aj skvelý hudobný zážitok. 

Tronsmart Glory Headset 7.1 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Ideálna voľba pre milovníkov slúchadiel cez uši

tronsmart glory headset 4
Zdroj: Tronsmart

Hľadáte slúchadlá s dokonalou ergonómiou a vašou prioritou je pohodlie a žiadna bolesť uší? Headset Glory od spoločnosti Tronsmart vás v tejto oblasti určite uspokojí. Mäkká pamäťová pena v pružnou obručou zabezpečuje skvelý komfort bez zbytočného potenia uší aj počas niekoľko hodinového nosenia. 

Dokonalý audio zážitok

tronsmart glory headset 2
Zdroj: Tronsmart

Keďže ideo veľké slúchadlá, môžete počítať s naozaj výbornou kvalitou zvuku vďaka až 50 mm meničom, ktoré umocňujú basy. Moderným štandardom je aj podpora virtuálneho 7.1 priestorového zvuku, ktorý si určite zamilujete počas hrania hier, či pri pozeraní filmov. 

Mikrofón bez zbytočného šumu

tronsmart glory headset 3
Zdroj: Tronsmart

Rozprávajte sa so svojimi spoluhráčmi či kolegami počas videohovorov bez zbytočných rušivých zvukov vo vašom pozadí. Možnosť flexibilného nastavenia mikrofónu a aktívne odhľučňovanie okolia zabezpečujú nerušivú komunikáciu. 

Multifunkčný ovládač priamo na USB kábli 

Akousi „hernou“ samozrejmosťou sú zabudované farebné ledky, ktoré je možné ovládať nie len v nainštalovanom softvéri, ale aj priamo na malom zvukovom ovládači, ktorý nájdete priamo na USB pripájacom kábli. Ten umožňuje aj upravenie hlasitosti, či zmenu ekvalizérov. 

Vďaka klasickému USB konektoru sa nemusíte trápiť s nastavovaním audio zariadení v zvukových ovládačoch. Slúchadlá stačí jednoducho pripojiť do akéhokoľvek zariadenia, či už ide o PlayStation 4, Nintento Switch, PC, Laptop, či Mac.

Slúchadlá Tronsmart Glary Gaming Headset 7.1 nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com, ktorý ich momentálne ponúka za skvelých 22,96 eur so započítanou dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších doplatkov. Pre zrazenie ceny však treba uplatniť zľavový kupón GKBTS19.

Tronsmart Glory Headset 7.1 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky