Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tronsmart Element Force – bezdrôtový reproduktor s výdržou až 15 hodín a certifikátom IPX7 je dostupný za skvelú cenu

Kvalitný prenosný reproduktor aktuálne získaš nie len za historicky najnižšiu cenu, ale zároveň ku nemu dostaneš obal ako darček!

Číňania jednoducho vedia, ako vystrojiť perfektnú a neodolateľnú zľavu, ktorej odolá naozaj málokto. Populárny e-shop si pre potencionálnych zákazníkov tentokrát pripravil naozaj unikátnu akciu na bezdrôtový prenosný reproduktor Tronsmart Element Force, ktorý je aktuálne dostupný v bezkonkurenčnej zľave za naozaj fantastických 40,68 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu a s darčekom vo forme kvalitného cestovného obalu. 

Tronsmart Element Force za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com PS: zľavový kupón nájdeš nižšie

Zvuk na úrovni

tronsmart reproduktor 1
Zdroj: Tronsmart

Reproduktor Tronsmart Element Force vďaka pokročilej technológii SoundPulse™ a výkonnému 40 W systému zabezpečuje skvelú kvalitu zvuku a to za akýchkoľvek podmienok. Vynikajúce dynamické audio je zároveň možné „vylepšiť“ jedným z trojice ekvalizérov, ktoré sú v softvéri reproduktoru predinštalované. Pre ešte väčších hudobných fajnšmekrov je možnosť spárovať dva reproduktory Tronsmart Element Force, čím vytvoríte dokonalé 3D ozvučenie priestoru

Skvelý parťák na cestovanie

tronsmart reproduktor 2
Zdroj: Tronsmart

Vďaka batérii s kapacitou až 6 600 mAh (15 hodín prehrávania hudby) a odolnému dizajnu, je reproduktor značky Tronsmart ako stvorený na cestovanie. Na svoje si ale prídu aj milovníci pláží a bazénov. Telo reproduktoru je totižto vytvorené tak, aby spĺňalo prísnu certifikáciu IPX7, ktorá zodpovedá ponoreniu do vody až po dobu 30 minút.

Bezproblémové a rýchle pripojenie

Reproduktor Tronsmart Element Force môžme bez problémov označiť za špičkový pri pohľade na možnú pripojiteľnosť. Behom niekoľkých sekúnd je ho možné pripojiť nie len prostredníctvom klasického 3,5 mm audio jacku, ale aj cez Bluetooth 4.2, či NFC. Možnosťou je aj prehrávanie obsahu priamo z MicroSD karty, ktorú je možné vložiť do reproduktoru. 

tronsmart reproduktor 3
Zdroj: Tronsmart

Prebiehajúcu akciu na bezdrôtový reproduktor Tronsmart Element Force nájdete na e-shope Geekbuying.com. Pre zrazenie cenovky na spomínaných 40,68 eur musíte v košíku uplatniť zľavový kupón 4JZI1OQD. Dôležitá informácia: doprava z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov je v cene. V objednávke by sa mal objaviť aj menší darček vo forme tvrdeného obalu Tronsmart pre reproduktor Element Force. 

Tronsmart Element Force za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com. PS: nezabudni na zľavový kupón 4JZI1OQD

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close