Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

 

Začiatkom mesiaca sme vám priniesli report, v ktorom sme vás informovali o prepade hodnoty digitálnych mien. Nuž, ten kto sa rozhodol, že je to príležitosť na investíciu v tom čase tak dnes môže byť vysmiaty. Trh s digitálnymi menami totiž hlási oživenie.

Bitcoin najnižšiu hodnotu okolo 6000 dolárov zaznamenal v prvom februárovom týždni. Odvtedy rastie ako z vody. Aktuálne jeho hodnota sa pohybuje nad úrovňou 11000 dolárov čo predstavuje nárast o takmer 100% oproti porovnávanému obdobiu. Aktuálnu hodnotu digitálnej meny ku 20.2.2018 Bitcoin si môžete pozrieť nižšie.

Neznámy kupec urobil transakciu za viac ako 400 miliónov dolárov

Neznámy kupec urobil transakciu v objeme 400 miliónov dolárov v období od 9. do 12. februára. Na svoj Bitcoin účet si tak pripísal zhruba 40 tisíc mincí. Celkovo sa tento investor môže však pochváliť bilanciou 96 tisíc mincí.

Zdroj: marketwatch.com

Investor bol z veľkej pravdepodobnosti povzbudený poslednými udalosťami ako je napríklad uznanie Bitcoinu ako meny regulátormi v USA a v Ázii.

Rozmýšľate aj vy nad tým, že investujete peniaze do digitálneho zlata? Ak sa pýtate ako na to tak vám dávame do pozornosti jeden zo starších návodov, v ktorom sme ukázali našim čitateľom ako nakúpiť Bitcoin a iné digitálne meny  prostredníctvom známej burzy Kraken.com.

Zdroj: marketwatch.com, úvodný obrázok: Pexels.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close