SpravodajstvoWindows

Treshold 2 pre Windows 10 príde už možno v novembri

Ak patríte medzi fanúšikov operačného systému Windows, tak určite vám nemohla uniknúť informácia ohľadne pripravovanej aktualizácie Treshold 2, ktorá neprinesie len opravy chýb či drobné vylepšenie ako sme na to zvyknutí pri dnešných aktualizáciách, ale mala by priniesť nie len viacero vylepšení súčasných aplikácií, ale aj úplne nové funkcionality, avšak ktoré nie sú dnes ešte známe.

treshold_2

V posledných dňoch sa na známych internetových portáloch zameraných na Windows komunitu objavilo viacero informácií, ktoré hovoria o príchode spomínanej aktualizácie už v novembri tohto roku. Medzi ďalšie informácie, ktoré sa dostali do sveta patrí napríklad aj nové pomenovanie aktualizácie pod názvom „Windows 10 Update for November“ alebo „Windows 10 November Update“. Medzi novinky, ktoré spomínaná aktualizácia má priniesť patrí viacero vylepšení internetového prehliadača Microsoft Edge, univerzálna aplikácia Messaging, či úpravy, ktoré by mali priniesť výraznejšie lepší výkon samotného systému.

Mimochodom, ak patríte medzi používateľov programu Windows Insider, tak aktualizácie Treshold 2 by ste sa mohli dočkať už v priebehu následujúcich týždňov.

Aké funkcionality vám chýbajú v súčasnej verzii Windows-u 10?

Informácie o tom priniesol internetový portál Winbeta.org

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close