APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo​​Xbox

TRAILER | Upútavka na ReCore vás nenechá „chladným“!

„Drahý Joe, nemám čas vysvetľovať, ale veci nešli ako sme plánovali…“, tak toto sú prvé slová ktoré budete počuť novom traileri na hru ReCore, ktorá je prvou hrou podporujúcou Xbox Play Anywhere – inými slovami pri kúpe digitálnej verzie tejto hry ju budete môcť hrať ako na Windows 10 zariadení tak aj na hernej konzole Xbox One (samozrejmosťou je aj synchronizácia dát medzi zariadeniami).

Upútavka na hru ReCore

V traileri je vidno hlavnú hrdinku hry – Joule Adams s jej prednosťami, ktoré zdedila po svojom otcovi. Ďalej fanúšikov tejto hry určite poteší aj to, že sa prvýkrát v ukážke ukázal záhadný Kai Brehna, ktorého hraje Harry Shum Jr., známeho zo seriálu Glee. Joule si zase zahrá Erika Soto, ktorá je známa zo série reklám na pre nás moc neznámeho operátora Sprint a Dr. Adamsa bude hrať Connot Trinneer.

Za hrou stojí herné štúdio Armature, ktoré má na svedomí sériu hier Metroid Prime. Medzi prvými šťastlivcami, ktorí si budú môcť hru zakúpiť budú patriť obyvatelia amerického regiónu a to už 13. septembra, následne hra dva dni na to by mala byť dostupná pre Japonsko a 16. septembra pre Európu.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close