APLIKÁCIE A HRY

Traffic: Road Racing – Asphalt Street Cars Racer 2

Pekné autá, plné cesty, a rýchla jazda. Tak to je Traffic: Road Racing – Asphalt Street Cars Racer 2. Hra síce nie je originálna nápadom a prináša „len“ kópiu známej hry Traffic Racer, ale ponúka prepracovanú grafiku, skvelé zvukové efekty, nové prostredia a jednoduché ovládanie, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani autori Traffic Race-u. Celkovo budete mať k dispozícii až 14 áut, na ktoré si samozrejme budete musieť zarobiť „na cestách“ pričom Vášho „tátoša“ budete môcť prevetrať v štyroch rôznych prostrediach, ktorými sú púšť, les, sneh a mesto. Tak ako v Traffic Racer-i hra ponúka viacero módov, teda je len na Vás či si zajazdíte na jednoprúdovej diaľnici alebo na dvojprúdovej. Pozrite si nižšie trailer, ktorý Vás donúti sadnúť si za „volant“.

Hru nájdete zadarmo vo Windows Phone Store.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close