Pracovné ponuky
Xiaomi

Toto sú nové slúchadlá Mi Airdots Pro od Xiaomi. Štýlový protivník Air Pods za pár desiatok eur

Spoločnosť Xiaomi len pred niekoľkými hodinami predstavila nové bezdrôtové slúchadlá s označením Mi Airdots Pro. Najnovšie slúchadlá z výrobne Xiaomi majú byť priamym konkurentom slúchadiel od spoločnosti Apple – Air Pods. Narozdiel od ich prémiového konkurenta prichádzajú slúchadlá od Xiaomi s naozaj výbornou cenovkou.

Kvalita na prvom mieste

Novinka od čínskeho giganta má ponúknuť naozaj kvalitný zvuk za pár desiatok eur. O špičkovú kvalitu zvuku sa starajú 7mm membránové dynamické reproduktory, ktoré sú dopĺňané aktívnou redukciou šumu ANC, vďaka čomu je zabezpečený naozaj vynikajúci zvuk v každom prostredí.

Funkčnosť nadovšetko

xiaomi airdots pro
Zdroj: Xiaomi

Slúchadlá Mi Airdots Pro sú naozajstnými bezdrôtovými slúchadlami do každého prostredia. Potvrdzuje to aj ich váha. Iba 5,8 gramov (každé slúchadlo). Slúchadlá zároveň spĺňajú certifikáciu IPX4, takže sú vhodné aj do daždivého počasia. Samozrejmosťou je podpora dotykových príkazov, či už na prepínanie hudby alebo pre prijímanie hovorov.

Celodenný zážitok

Podľa výrobcu by mali slúchadlá vydržať až 10 hodín nepretržitého hrania, pričom ich nabitie na by nemalo trvať viac ako 1 hodinu. Slúchadlá taktiež disponujú funkciou automatického vypínania po 30 minútach.

Nové slúchadlá od Xiaomi by sa mali dostať do oficiálneho predaja už 11.1.2019. Podľa informácií od výrobcu by mala byť ich cena stanovená na vynikajúcich 50 eur. Ich dostupnosť v našich končinách je zatiaľ ale otázna.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
slúchadlá Xiaomi Xiaomi AirDots Pro
Close
Close