Pracovné ponuky
ANDROIDZariadenia

Toto nikto nečakal! Tento starší smartfón od Honoru obdrží najnovší Android 8 OREO a to už možno v blízkej dobe

Dlho sa diskutovalo o tom, či sa tento smartfón ešte vôbec dočká nejakej väčšej aktualizácie. Dokonca čínsky výrobca Honor vydal zoznam smartfónov, ktoré najnovší Android 8.0 Oreo obdržia a tento model na tomto zozname nebol. Teraz je však všetko inak a už dnes môžeme oficiálne povedať, že sa model Honor 8 zaradí medzi tie smartfóny, ktoré získajú množstvo nových funkcií.

Dobrou správou pre všetkých majiteľov smartfónu Honor 8 je plánovaný Android 8 Oreo. Dokonca sa očakáva, že sa najnovšej aktualizácie môžu dočkať majitelia smartfónu už veľmi skoro. Len pre zaujímavosť, už v tejto chvíli je dostupná verzia Androidu 8 pre Honor 8, no aktuálne len pre čínsku verziu tohto špičkového smartfónu strednej triedy.

Honor 8 získava Android 8 a množstvo nových funkcií

Nová aktualizácia bude mať vyše 1,3 GB a prinesie množstvo noviniek. Honor 8 tak s príchodom nového Androidu 8 Oreo, získa najnovšie prostredie EMUI 8.0, rýchlejšie systémové reakcie či lepšiu optimalizáciu AI. Medzi novinku sa taktiež zaradí niekoľko exkluzívnych predinštalovaných motívov a množstvo ďalších vecí.

Aktuálne nie je jasné, kedy sa majitelia Honoru 8 dočkajú najnovšieho Androidu 8.0 Oreo. Môže to totiž trvať aj pár týždňov či mesiacov, kým sa na povrch dostane finálna aktualizácia, ktorá pre tento smartfón určite ponúkne zaujímavé novinky.

Zdroj: Phonearena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia z hry God of War

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
android 8 Honor

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close