SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Toto je zoznam krajín, v ktorých bude Xiaomi PocoPhone F1 dostupný z oficiálnej distribúcie. Nechýba ani Slovensko či Česko

Xiaomi Pocophone F1 je smartfón, ktorý medzi nadšencami technológií urobil veľký prievan. Totiž čínsky gigant predstavil high-end smartfón, ktorý sa môže z pohľadu výkonnosti rovnať s hernými zariadeniami, ale to sa už netýka cenovky, tá totiž nemá konkurenciu.

Lacnejšia variant tohto zariadenia s 4GB RAM a 64GB úložným priestorom stojí okolo 360€ a v prípade výkonnejšej verzie 6GB RAM a 128GB úložný priestor si záujemcovia budú musieť priplatiť zhruba ďalších 40€. Cena zariadenia sa pritom v jednotlivých krajinách môže čiastočne meniť (v závislosti od daní, marže predajcov a podobne).

Xiaomi Pocophone F1 je zariadenia, ktoré spoločnosť predstavovala ako smartfón určený primárne pre európsky trh. A tak sa teraz aj deje. Postupne sa objavuje v krajine za krajinou. Nižšie si môžete pozrieť zoznam krajín, v ktorých sa bude zariadenie oficiálne predávať. PS: nechýba medzi nimi ani náš región.

oficialna dostupnost Xiaomi Pocophone F1 slovensko a cesko
Zdroj: Xiaomi

Aktuálne nám ostáva už len počkať kým obchody v našich regiónoch naskladnia tento smartfón. Sami sme zvedaví s akou cenovkou prídu. Na druhej strane ak by cenovka v našich končinách nebola zaujímavá tak existuje alternatíva objednania zo zahraničných obchodov pričom väčšina z nich ponúka aj možnosť doručenia bez dodatočných poplatkov ako DPH či CLO. Napríklad zahraničný e-shop Geekbuying.com ponúka smartfón v 6GB verzii ho za podmienky využitia kupónu „UWAKSPIJ“ a dopravy HKEU Priority Line ponúka za menej ako 316€ spolu aj s doručením bez ďalších poplatkov.

Xiaomi PocoPohne F1 zlavovy kupon
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, Xiaomi, úvodný obrázok: Produktová fotografia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Pocophone F1 Xiaomi Xiaomi Poco Xiaomi Pocophone F1

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close