APLIKÁCIE A HRY

Toto je SUMMER PACK na STEAME! Zahraj si plnú verziu HITMANA a to úplne zadarmo. PS: poponáhľaj sa, ponuka je totiž časovo limitovaná

Leto je v plnom prúde s ním sa roztrhlo viacero marketingových akcií a jednou z nich je aj Summer Pack na Steame, ktorý aktuálne ponúka prístup k plnej verzii Hitmana. Ponuka je však časovo limitovaná do konca tohto mesiaca, preto ak si chceš zahrať plnú verziu hry bez toho, aby si za to zaplatil čo by len 1 cent tak dlho neváhaj.

Plná verzia Hitmana ponúka dve rôzne prostredia – ICA Facility a Marrakesh. V sumáre si budeš tak môcť zahrať viac ako 60 rôznych mini misií. Hra je dostupná ako na PC, Playstation 4 tak aj na Xbox One. Ak ťa hra nakoniec osloví až tak, že sa rozhodneš si ju zakúpiť tak progres z hry si budeš môcť preniesť aj do platenej verzie.

Nuž, ak sa niekedy túžil stáť nájomným zabijakom bez obáv, že by si skončil za mrežami tak teraz máš svoju šancu. Hru stiahneš prostredníctvom odkazu nižšie. Následne ju nájdeš v knižnici hier na Steame.

HITMAN™
HITMAN™
Developer: IO Interactive A/S, Feral Interactive (Linux), Feral Interactive (Mac)
Price: 0

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close