ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Toto je prvá reálna fotografia prednej strany Nokii 9!

Potom čo sa do obehu dostali prvé náhľady Nokii 9 tak sa v týchto dňoch na internete objavila aj reálna fotografia predného panelu zariadenia, ktorá ich potvrdzuje.

Podľa dostupných informácií, zdroj, ktorý vypustil fotografiu do obehu hovorí, že veľkosť displeja je 5.5“. Doteraz sa hovorili o veľkosti 5.5“ až 5.7“.

Zdroj: NPU

Nokia 9 by podľa doterajších správ, ktoré kolujú internetom by mala mať 3D zahnuté sklo, rozlíšenie QHD, 3D sklo na zadnej strane spolu so skenerom odtlačkov prstov či  bezdrôtovým nabíjaním. Displej by mal podporovať technológiu OLED, a nemala by chýbať na zadnej strane ani duálna kamera od známeho výrobcu Zeiss. Čo sa týka „čriev“, informácie sa čiastočne rozdeľujú na veľkosti operačnej pamäte RAM – 6GB/8GB, pričom je možné, že sa dočkáme aj viacerých verzií smartfónu. Úložný priestor zariadenia by mal byť 128GB, pochváliť by sa mal aj certifikátom IP68 a srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 835.

Zdroj: NPU

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close